Zoner.cz |  Czechia.com |  Inshop.cz |  Interval.cz |  CA Czechia.cz |  InMail.cz  Hostováno na serverech CZECHIA.cz
Oficiální stránky v ČR
Home > Čtenáři > Povídky > Všední den válečníka
Hlavní
Biografie
Bibliografie
Recenze
Galerie (567)
Postavy z knih
Odkazy
Vše o hře
Novinky
Vše o filmu
Novinky
Galerie (140)
Herci
Anketa
Rozhovory
Komentáře (3058)
Protest
Download
FAQ
Čtenáři
Klub AS
Soutěž
Fórum
Ankety
Nej Yennefer
Povídky
(63)
Facebook stránky
Ostatní
Zakl. jako sexuální idol
AS ve slovníku spis.
Články AS
Dřevárny (kdy, kde)
Cony a setkání
Erby států a rytířů
Hra
Kalendář
Testy znalostí
Inspirace AS
Mapy světa AS
Povídky AS
Mistr Geralt zabiják
Rodokmeny
Slovník Starší mluvy
Zaklínačská znamení
Komixy
Systém
Fulltextové vyhledávání:
Zasílání novinek mailem:

Kolik je 36 / 6:
Aktuálně ve fóru

Bonhart I. Milostivý - 18.12.2022 14:32:00
Huh, to je ale života...😁 A k...

Sonam Sharma - 12.8.2022 7:44:00
...

Sonam Sharma - 12.8.2022 7:34:00
...

Sonam Sharma - 12.8.2022 7:31:00
...

sonamverma - 10.8.2022 11:21:00
For Meeting With Escorts In Udaipur -...

gogis - 22.6.2022 19:59:00
nejste posledni :) pozdravy zo Sloven...

Altair - 15.6.2022 12:54:00
ba ba, pravdu díš, starý brachu ;)...

Ri_val - 15.6.2022 10:53:00
uz jsme asi posledni :-)...

Altair - 6.6.2022 8:53:00
já taky, Riválku...

Ri_val - 6.6.2022 8:27:00
chodi sem vubec jeste nekdo? ja sem s...

Ráno
"U Perutě Nejvyššího, zavřete už někdo konečně tomu kohoutovi zobák nebo se mi rozskočí hlava…aach, to už je zase ráno? Proklatě ve džbánku ani slza a v hubě jak v kryptě. Eech, dobré ránko kotě, nechceš vřelej polibek na probuzení vášní? Cože? Cože sem to včera vyváděl? I s tvou přítelkyní? Jo tak, že ste se vobě moc snažily. No to dokážu vocenit. Jo, moc ste se snažily a nic, aha…no, víš já měl hodně těžkejch posledních pár dní, možná i tejdnů, vlastně posledních pár let vůbec stálo za starou belu. Jo, já tě úplně chápu. Že sem vám ještě nezaplatil? No tak si něco vem. Počkej, ten meč ne, to nejde. Tím si vydělávám na denní chleba. A navíc je to rodinná památka, můj děd ho ukrad nějakýmu vožralýmu rytíři. Kolik bys mohla dostat za ten kyrys? Jó, tak ten ti také nemůžu dát. Ten je také po dědovi. Já vím, že je rezavej. Ne, ty tři díry nejsou větrání. To jenom nějakej tupej sedlák s vidlema si splet mýho děda se snopem slámy. Jasně, že ho můj tatík pomstil. No ukrad mu ty vidle. Hele kotě, a co kdybych ti zaplatil pozdějc. Víš mám teď v merku docela tutový kšeft. Nějaká stará hrobka plná bohatejch mrtvol. Tak sem si myslel, že by ti docela slušel nějakej ten šperk, co tam najdu. Že už sem také mrtvola. Teda věř mi holka, že se tak někdy vopravdu cejtím. Jo, že už mám vypadnout, tak jo. Bylo to s tebou fajn. Vypadnout voknem a ne dveřma, hehe, vidím, že máš smysl pro humor. Jaký chlapy, že zavoláš? No to snad nebude nutný, já už vopravdu padám…"
Buch, břink, vrrrz, žuch.
"…eech, zatraceně, moje záda. To je ale mizerný ráno. Zase další knajpa, kde mi nenalejou."
"No jo, rodinný památky sou v tahu. A ta zem studí. Ty vonuce jsou docela dobrý, ale boty sou holt boty.

Poledne
"Buď zdráv kouzelníku, čoveče to je už doba, co sme se neviděli. Jó, starýho parda z naší proslulý kumpanie vždycky rád vidím. A hele, kdepak si byl celou tu dobu? Zase si vynalézal nějaký mocný elixíry? Že tě před pár dny pustili? To víš, nevděk světem vládne. Poslouchej, možná se mi to zdá, ale mám pocit, že seš nějak vyšší. Říkáš památka na skřipec? Ten poslední lektvar na vomlazení, co si prodal tomu baronovi se nějak nevyved, aha. Možná si to vzal za špatnej konec, třeba si ho měl nejdřív nabídnout jeho starý. Hm, taky si to myslíš…"
"Jo, co to tu dělám? No voběd přece. Chytil sem páreček králíků tak si je tady vopejkám. Že králíci nemaj tak dlouhý vocasy a čumáky? Jo krysy. A seš si tím jistej? Hele, seš kámoš, klidně je zdlábni voba dva, já už se najed ráno k prasknutí. Jo, krysy jsou to nejlepší co znáš na mužství? Tak hele, pojedem napůl abys někde pak moc nebejčil."

Odpoledne
"Ano, to sme vopravdu my, velectěný vévodo, proslavená kumpanie válečník a kouzelník. Že nás hledaj ve třech provinciích? Mnó, naše služby sou dost žádaný. Jo pověsit nebo rozčtvrtit. Takový barbarství v dnešní vosvícený době. Tak my už abychom šli, že jo. Hele chlapi, s těma halapartnama vypadáte vopravdu drsně. Připomínáte mi chlápky, co vedli mýho tatíka na hranici. Stáli tam celou dobu co hořel, potili se jak dveře vod chléva a nehli přitom ani brvou. Jakže, pane vévodo, máme štěstí, že s těmi provinciemi ste na nepřátelské notě? Aha, a navíc vás teď trápí velmi vosobní problém. Jasně, že dokážeme bejt velmi diskrétní. Jo, celé tejdny se už nemůžete pořádně… a radši už ani nejíte. Tady kouzelník si myslí, že by to mohlo bejt prokletí. Jestli to umí vyléčit? Mnó, magický zkušenosti a silnejch lektvarů má dostatek, baronova vdova by vám mohla vyprávět. Eh, co to plácám. Že dostanem nový šaty, který nepáchnou jako ty naše? A nadítej váček zlaťáků a koně? Jo živý, ne naložený v sudu."
"Hele parde, co je to za lektvar? Aha, ten dostal i baron. Jo tentokrát jen poloviční dávka, no to si mě uklidnil."
"Dobrá chlapi, rád vochutnám jako první, jen mi nevopírejte ty svý halapartny vo můj krk. Tak na zdraví kouzelníku, sejdeme se ve Valhale."

Večer
"Jo kotě, ještě přilej teplou vodu do mý kádě. Teda parde, řeknu ti, že tak rychle prázdný střeva sem v životě neměl. Ty moje starý nohavice neměly vůbec žádnou šanci a ten strážnej, co stál za mnou taky ne. Jen je mi líto tý krysí pečínky. Že sis dělal legraci? Ne, vopravdu tě neutopím, vždyť si vyhřejváme kostry za tvý zlatky.
"Hej kotě, zanes těm tvým chlapům tento džbánek s vínem jako vomluvu za dnešní ráno. Že máš stále můj meč a kyrys po dědovi? To víš, že se na tebe nezlobím, seš přece má láska. Tu máš zlaťák, dneska platím předem. Řekni hostinskýmu ať pro mě a mýho společníka připraví polívku z toho vašeho kohouta a pak se vrať i se svou přítelkyní. Dnešní noc bude ve znamení mocný magie."
"Kolik že si dal do toho džbánku s vínem toho tvýho lektvaru? Jo dvakrát víc než baronovi? No jo, sou to přeci jen silný chlapi…"


Microsoft VBScript runtime error '800a0006'

Overflow: 'CInt'

/includes/funkce.asp, line 373