Zoner.cz |  Czechia.com |  Inshop.cz |  Interval.cz |  CA Czechia.cz |  InMail.cz  Hostováno na serverech CZECHIA.cz
Oficiální stránky v ČR
Home > Hlavní > Znění článku: Populární hra Gwent bude mít PC/X-BOX verzi
Hlavní
Biografie
Bibliografie
Recenze
Galerie (567)
Postavy z knih
Odkazy
Vše o hře
Novinky
Vše o filmu
Novinky
Galerie (140)
Herci
Anketa
Rozhovory
Komentáře (3713)
Protest
Download
FAQ
Čtenáři
Klub AS
Soutěž
Fórum
Ankety
Nej Yennefer
Povídky
(63)
Facebook stránky
Ostatní
Zakl. jako sexuální idol
AS ve slovníku spis.
Články AS
Dřevárny (kdy, kde)
Cony a setkání
Erby států a rytířů
Hra
Kalendář
Testy znalostí
Inspirace AS
Mapy světa AS
Povídky AS
Mistr Geralt zabiják
Rodokmeny
Slovník Starší mluvy
Zaklínačská znamení
Komixy
Systém
Fulltextové vyhledávání:
Zasílání novinek mailem:

Kolik je 36 / 6:
Aktuálně ve fóru

jeff777 - 15.06.2024 13:38:00
...

jeff777 - 15.06.2024 13:35:00

15.06.2016 Populární hra Gwent bude mít PC/X-BOX verzi


Přestože se příběh Geralta z Rivie prozatím herně uzavřel, úspěch in-game karetní hry Gwent přesvědčil CD Projekt k další akci – karetní hru vydat jako samostatný produkt. Je vidět, že populární značka „Witcher“ se bude dojit dál.Karetní hry jsou populární již dlouhou dobu. Začal to v roce 1993 megahit Magic: The Gathering firmy Wizards of the Coast, kterou asi všichni znáte. Své „elektronické“ podoby se dočkala v roce 2002 jako Magic Online. Nejsem si jistý, jak je hra úspěšná, ale že tento druh her potenciál ještě má ukazuje například Blizzard se hrou HearthStone, která čerpá z vlastního universa WarCraftu, jak je zřejmé z podtitulu „Heroes of WarCraft“. Hra přišla na svět v březnu 2014, má několik herních módů a také rozšíření.

Nečekal bych, že do tohoto dost obsazeného rybníčku přijde CD Projekt, ale zřejmě potenciálu své hry věří. Zatím vyšly papírové karty Gwentu v některých vybavenějších balení hry Zaklínače 3. Elektronické kartičky jsou ale určitě ještě lepší byznys, zvláště, pokud se to pojme jako hra sběratelská. Dnes tedy autoři představili možnost přihlásit se do uzavřené BETY hry pojmenované Gwent: The Witcher Card Game. Pro vybrané jedince se otevře v září 2016. Můžete zkusit své štěstí zde na https://playgwent.com/ . Hra bude bohatší, než jak ji znáte ze Zaklínače 3 a má být free2play. Uvidíme, jak to celé dopadne.Harry

https://twitter.com/HarryhoInfoMáte k článku nějaké připomínky? Nelíbí se Vám něco? Zkuste přidat svůj názor pod článek.
Andrzej Sapkowski CZ by Nero 2000
(Nebudu sem psát, že všechna práva vyhrazena, páč je to blbost. Tak kdybyste si své dílko poznali, napište mi majla a dáme to do pořádku)
 Poslední úprava:29.03.2011 14:37:54

Hostováno na serverech CZECHIA.cz