Zoner.cz |  Czechia.com |  Inshop.cz |  Interval.cz |  CA Czechia.cz |  InMail.cz  Hostováno na serverech CZECHIA.cz
Oficiální stránky v ČR
Home > Hlavní > Znění článku: Jaký je Gwent v BETA verzi?
Hlavní
Biografie
Bibliografie
Recenze
Galerie (567)
Postavy z knih
Odkazy
Vše o hře
Novinky
Vše o filmu
Novinky
Galerie (140)
Herci
Anketa
Rozhovory
Komentáře (3665)
Protest
Download
FAQ
Čtenáři
Klub AS
Soutěž
Fórum
Ankety
Nej Yennefer
Povídky
(63)
Facebook stránky
Ostatní
Zakl. jako sexuální idol
AS ve slovníku spis.
Články AS
Dřevárny (kdy, kde)
Cony a setkání
Erby států a rytířů
Hra
Kalendář
Testy znalostí
Inspirace AS
Mapy světa AS
Povídky AS
Mistr Geralt zabiják
Rodokmeny
Slovník Starší mluvy
Zaklínačská znamení
Komixy
Systém
Fulltextové vyhledávání:
Zasílání novinek mailem:

Kolik je 36 / 6:
Aktuálně ve fóru

jeff777 - 15.06.2024 13:38:00
...

jeff777 - 15.06.2024 13:35:00

10.11.2016 Jaký je Gwent v BETA verzi?


Jak jsem psal v červnu, CD Projekt pro nás závisláky připravuje novou online karetní hru ze světa Zaklínače, her i knih. Jelikož mi konečně přišel registrační klíč, mohu napsat první dojmy.Hra je distribuována přes GOG.com, takže bez registrace v tomto distribučním portálu to nepůjde. Přes něj si stáhnete více než 2 GB na své lokální zařízení, hra se nainstaluje a můžete hrát. Začíná se nabídkou tutoriálu. Jelikož pravidla hry se od verze v Zaklínači i „papírového“ Gwentu trochu liší, doporučuji si herním tutoriálem projít. Odměnou vám je navíc jeden „soudek“ 5 karet. A hned navazuje tutoriál ohledně Shopu, čímž se odhaluje, oč tu běží. Hra sice je free-to-play (F2P), ale kdo bude chtít lepší nebo další kartičky, ten si je musí koupit! Kupují se ve formě již zmíněných soudků (kegs). Například 2 soudky teď stojí 2,69 euro, 7 soudků stojí 8,99 euro, dále tam je 15, 40 a 60 soudků. Kopa soudků stojí 62,99 euro, což je asi 1700 Kč, to už je jako za celou hru. Na druhou stranu jeden soudek lze koupit i za 100 herních mincí.Ve hře máte k dispozici frakce Severních království (Northern Realms), Veverek (Scoia'tael), Skellige a monstra (Monsters).

Můžete hrát proti počítači i živým hráčům, včetně přátel. V první hře jsem dostal podobnou lamu, jako jsem já, tak to jsem vyhrál, druhou jsem prohrál obrovským rozdílem. Nevím, zda to je otázkou zkušenosti se stavbou balíčku (podobně jako v Magicu) nebo už i financí. To může hru docela zkazit. Klíčový pak bude „matchmaking“, tj. jak podobné hráče bude systém dávat proti sobě.Prostředí je zatím trochu nepřehledné a systém achievementů, odměn a levelů zatím není moc propracovaný a přitom je tak motivující (stačí se podívat, jak to dělá Blizzard). Tolik mé první postřehy, přece jen nejsem profesionální recenzent, tak vás odkážu na zdroje, které mají více zkušeností a času, než já.Video z hraní na Games.tiscali.cz PS: Pokud jste ještě klíč nedostali, dnes CD Projekt oznámil, že všichni zájemci z června by měli dostat svůj klíč do konce příštího týdne.Máte k článku nějaké připomínky? Nelíbí se Vám něco? Zkuste přidat svůj názor pod článek.
Andrzej Sapkowski CZ by Nero 2000
(Nebudu sem psát, že všechna práva vyhrazena, páč je to blbost. Tak kdybyste si své dílko poznali, napište mi majla a dáme to do pořádku)
 Poslední úprava:29.03.2011 14:37:54

Hostováno na serverech CZECHIA.cz